Aktulaności z 2004r

18 grudnia 2004:

Miło mi wszystkich poinformować że pojawił się nowy film z pokazami lotów Naszego Teamu. Film został stworzony przez Noego oraz Iv choć w większej mierze jest on pomysłem Iv. Film trwa blisko 4 min waży 78MB i opowiada o naszych początkach jak i o obecnym stanie naszego wyszkolenia. Zapraszamy do kin :) Ponizej przedstawiam linka do filmu "what a feeling".

Video Polish Aerobatic Team "Eagles": VIDEO Link

Noe

16 grudnia 2004:

Mieliśmy małe problemy techniczne, nasza stronka przez jakiś czas się nie otwierała, było to spowodowane wzmożonymi pracami informatyków na serwerach WWW neostrady (prace konserwacyjne), ale już chyba wszystko wróciło do normy. Prace nad filmem idą w dobrą stronę i mamy nadzieję, że jeszcze przed świętami zaprezentujemy Wam nowy film z naszych wyczynów a może dwa...? Kto wie. Swięta lada dzień P.A.T lata do piątku później bierzemy urlop od treningów. Wszystkim naszym wielbicielom i fanom oraz wszytkim, którzy nas wspierają duchowo oraz technicznie życzymy zdrowych, wesoły Świat Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!!!

Noe

3 grudnia 2004:

Informujemy wszystkich, że oficjalnie Polish Aerobatic Team przesiadł się na Pacific Fighters w wersji 3.02b, oraz że z "EAGLES" podjęli współpracę Kichu oraz Martin-filmowcy. Witamy i dziękujemy narazie za chęci. Czekamy na ich pierwsze prace w postaci kolejnego filmu P.A.T "EAGLES"!!!

Noe

06 listopad 2004:

Zakończyliśmy pewien etap w historii P.A.T, team się ostatecznie zawiązał, a co za tym idzie zakończyła się rekrutacja pilotów na warunkach "kto chce to lata". Od 01.11.04 jak już pisałem, aby dostać się do naszego teamu trzeba przejść pewne procedury.

Skład wygląda nastepująco:

  • Noe, Pinker, Xper, Harry, Vins, NiKuTa, Boczek, Leon, Holy, Josiv

Poza pilotami są z nami jeszcze koledzy : Dziadek Kos, Raven, Loku
Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu w godzinach wieczornych. Są już na naszej stronie nowe skiny do P40. Proszę o pobieranie, aby na najbliższym treningu nie było problemów. Powstało podforum PATa na polskim forum iła, tam wszystkie informacje i dyskusję będziemy prowadzić - zapraszam.

Noe

26 października 2004:

Nadeszła pora zmian w zasadach działających w teamie. Powoli zamykamy skład i to ostatecznie. Zasady rekrutacyjne od 01.11.2004 zostają zaostrzone! Zostały ostatnie dni dla tych których bawi właśnie taki sposób zabawy. Wkradł się błąd w dział skinów, mianowicie zostały na stronie udostępnione nie te skiny co powinny, ale już wszystko jest poprawione! Dziekuję za ogromne zainteresowanie tematem statystów na P11 chętnych jest wielu. Czekamy jeszcze chwilkę na ostatnich chętnych! Zapraszam również do naszej ksiegi gości, wpisjcie się codziennie jest ona z wielką uwagą czytana! Po szczegóły odnośnie rekrutacji pozwole sobie was odesłać na forum

Forum IŁ2 Temat P.A.T

Noe

21 października 2004:

Dziękuję Wszystkim za ciepłe słowa dla Nas! Powiem wam jak wyglądają plany działań zespołu.
W 2005r w Polsce mają się odbyć duże pokazy połączone z zawodami, na których P.A.T ma zaprezentować swoje umiejętności akrobacyjne w namiocie WorldGames. Pracujemy ciężko aby zaprezentować naprawdę wysoki poziom, abyście mogli być zadowolonymi ze swojej reprezentacji. Oczywiście nagrywamy materiały do kolejnego filmu. Powstał też projekt aby odtworzyć pierwsze w historii Polski pokazy lotnicze, które się odbyły w 1936r. Wprawdzie latali na P7 , ale My zrobimy to na P11c, jak dobrze pójdzie film będzie hitem. W pokazach uczestniczyło kilkadziesiąt samolotów, i tu jest problem. Będziemy potrzebować pilotów statystów, którzy pomogą nam. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt. Można do mnie uderzać na GG 1357493 lub na maila

Noe

18 października 2004:

Rusza strona internetowa polskiego teamu akrobacyjnego. Wraz z premierą strony do ściągnięcia pierwszy film PAT i kilkanaście screenshotów. Odwiedzajcie nas regularnie, nowości nie zabraknie.

Raven

-Tag