Aktulaności z 2005r

23 grudzień 2005

W prezencie pod choinkę składamy cały zestaw nowych zrzutów ekranu z treningów. Tym razem są to wyjątkowe smaczki w postaci formacji 9 samolotowych: pełen diament, delta, nietoperz (karat) oraz Lancaster (formacja zademonstrowana po raz pierwszy przez chyba najlepszy zespół akrobacyjny świata Red Arrows). Wszytkie nowe formacje znajdziecie w dziale zdjęcia. Już niedługo zamieścimy track z treningu tych formacji. Dział linki powiększył się o odnośnik do świetnego zespołu IAT, są to ludzie kochający odrzutowce, formacje oraz Lock-ona. Ponadto strona uległa jak zwykle pewnej ilości poprawek.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, w imieniu całego zespołu składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Wam. Oby te święta przebiegły miło i przyjemnie.
Niech Wam nowy rok przyniesie same sukcesy

Josiv

14 listopad 2005

Długo odkładana aktualizacji strony została wreszcie przeprowadzona. Galeria zdjęć została lekko zmieniona. Doszła podstrona ze zdjęciami z ostatnich pokazów w radomiu (zdjęcia naszych pilotów Vinsa oraz Harrego). Dodaliśmy trochę screnshotów z treningów (wkrótce będzie jeszcze więcej). Klawisze menu odebrały mały lifting. Dział linki został uaktualniony.
W dziale pliki mamy nowy FILM!!! Tym razem jest to zapis niewielkiego treningu indywidualnego, w wykonaniu Pinkera. Film dostępny w formie avi oraz ntrk ( do odtworzenia w grze). Miłego do oglądania.

Josiv

3 październik 2005

Z małym poślizgiem wracamy do regularnych treningów, przypominam poniedziałki 21.00 oraz środy 20.00. Wakacje mineły szybko trzeba wracać do twardej rzeczywistości. Miło mi Was poinformowaa, że dołączył kolejny pilot do naszego zespołu, jest nim Hunter - brawo gratulujemy!!! Mamy już 9-ciu pilotów co daje nam 3 skrzydła!!! Z najnowszych wieści z frontu patchwego wielkiego Ola niewiele wynika więc na razie zostajemy przy wersji 3.04. Do służby wszedł nowy samolot P51 Mustang w malowaniu Orlików Radomskich. Malowanie do ściągnięcia z naszej strony. Miło mi również poinformować, że nawiązaliśmy łączność z polskim zespołem akrobacyjnym "Orliki"!!! Rozmawiamy z Liderem zespołu panem Darkiem Stachurskim, ale mamy nadzieję że zainteresujemy cały zespół naszą działalnością i nawiąże się bliższa znjomość - Dziekujemy

Noe

21 czerwca 2005

Mamy wreszcie patcha w Pacific Fighters o nr. 4.01. Nasz zespół odbył trening na 4.00 (ten wycieknięty), mieliśmy niemiłe wrażenia. Samoloty pływały, miotały się po pasie na wszystkie strony (Oleg przegiął i teraz mieliśmy z Pacifica- Fsa, czyżby Olo wymiękał?). Dla nas PATowców jest bardzo ważne aby starty wyglądały naprawdę dobrze, nie mamy czasu już bawić się w eksperymenty Ola i także nam się nie chce. Nie twierdzimy że w nie da się tego zrobić po nowym patchu ale nie mamy zamiaru odnowa się uczyć a poza tym wyjdą kolejne 3 patche i wszystko pięć razy się zmieni.

Więc... zostajemy na wersji 3.04.

Kończy się rok szkolny, ostatnie zaliczenia, urlopy - to dobre wieści wszyscy się cieszymy. Fakt ten może spowodować pewne rozluźnienie w dyscyplinie treningowej, ale wszystko wróci do normy zaraz po wakacjach.

11 lipiec jest świętem dla Polish Aerobatic Team "Eagles". Dokładnie rok temu 11 lipca powstał pomysł powołania grupy pilotów którzy cieszyliby się z trochę bardziej wymagającego latania niż gonitwa za Spitami. Udało się, choć same początki były trudne, miałem masę wątpliwości czy uda mi się Was zachęcić do latania po części może monotonnego ale jakże wymagającego. Cieszę się że mija nam niebawem okrągły roczek i mam nadzieję że będę co roku mógł pisać o kolejnej rocznicy --- Dziękuję!!! Podsumujmy:

1. Skład osiągnął stabilizację osobową (z małymi rotacjami). Jest nas 8 pilotów + paru którzy, niebawem dołączą na stałe do teamu.

2. Nauczyliśmy się bardzo dobrze latać precyzyjnie!

3. Ukazały się Nasze filmy które obiegły całą sieć i nadal gdzieś tam krążą.

4. Pojawiło się masę bardzo dobrych fotek, skinów.

5. Stworzylismy własną stronę z dużymi możliwościami.

6. Mamy serwer Ventrilo, własny, NON STOP, gdzie pingi są stabilne i zawsze małe (19-30) a to bardzo ważne dla zespołu.

7. Zdobyliśmy masę przyjaciół, fanów ,obserwatorów itd. - dziękujemy za ciepłe słowa.

8. Zaprezentowałiśmy się w świecie wirtualnego latania jako reprezentacja Polski w sposób profesjonalny.

9. Jesteśmy jednym jak nie jedynym tak licznym wirtualnym zespołem akrobacyjnym na świecie!!! Można by jeszcze długo wymieniać, to był ciężki rok.

My to wiemy Wy to wiecie ile nas to kosztowało i co dziś zanczy P.A.T"Eagle"
Może padną propozycje co do daty? "11 lipiec" - może warto to uczcić?

Dla Wszystkich chętnych którzy chcą sobie przypomnieć jak to się zaczęło polecam temat:
POCZĄTKI

Na stronie w dziale pliki pojawiło się malowanie mustanga autorstwa Josiva. Jest to już ostateczna wersja najbardziej dopracowana. Do złudzenia Mustang w tym malowaniu przypomina Radomskie Orliki i o to chodziło --- BRAWO!!!

Noe

3 czerwca 2005

Nareszcie dział zjdjęcia został uaktualniony o skromną ilość nowych zdjęc z treningów. Myślę, że nowe zdjęcia są naprade warte obejrzenia. Dodałem również jeden nowy link w kategorii inne.

Josiv

2 czerwca 2005

Do zespołu dołączył oficjalnie nowy pilot, Rpinek. Również do latania aktywnego powrócił nasz kolega Vins. W związku z tym szykuje się nowa edycja skinów. Piknik w Góraszce juz za dwa dni...

Josiv

23 maja 2005

Piękną pogodę mamy, coraz więcej imprez, pikników lotniczych. Najbliższy w Góraszce 4-5 czerwca. Poczytaj o imprezie Oczywiście wybieramy się na tą imprezę i może uda nam się w większej grupie spotkać. Czyli taki mały pierwszy zlocik P.A.T-a!! Międzynarodowe pokazy w Radomiu AIRSHOW 2005 bedą myślę już obowiązkową imprezą którą każdy miłośnik lotnictwa ma w swoim kalendarzyku i tu również planujemy zlocik.

Z nowości jeśli chodzi o rekrutację mogę powiedzieć że jest dość duże zainteresowanie. Coraz więcej odbywa sie lotów próbnych. Oczywiście nie każdy przechodzi do następnego etapu jakim jest uczestnictwo w treningu, ale i tak to nie zniechęca kandydatów do dalszych prób i tu należy wskazać wytrwałego i zaciętego kolegę o nicku Dark!! Brawo

Do naszego działu z plikami dorzuciłem film grupy Tigers która swoją stronę od dłuższego czasu ma wyłączoną. Film był tą inspiracją która pomogła grupie powstać. Zapraszam do ściągania kto nie widział! Pliki.

Noe

13 maja 2005

Mam przyjemność poinformować wszystkich naszych fanów że w organizowanym turnieju pilotów przez Dziadka Kosa brało udział trzech pilotów naszego Teamu: Pinker, Noe, Harry. Walki były zaciekłe i na wysokim poziomie było trudno oj nawet bardzo. Turniej się dziś zakończył wiekim finałem do którego dotali dwaj piloci Pinker oraz Treter. Zwycięzcą turnieju został UWAGA - PINKER!!! Gratulujemy koledze i jesteśmy dumni mogąc latać z tak wyśmienitym pilotem!

Z nowości dodam że została zaktualizowana Księga Gości. Zapraszamy do wypowiedzi w niej. Zapewniam jest ona z wielką uwagą czytana przez nas wszystkich. Nadal liczę na waszą pomoc przy podsuwaniu pomysłów co do kolejnego filmu!

Noe

11 maja 2005

Chciałbym wszystkim przybliżyć to co się dzieje z naszą akcją rekrutacyjną. Chętnych do wstąpienia było sporo 9-ciu pilotów. Większość wykazywała spore doświadczenie w lataniu lecz zabrakło jakichkolwiek umiejętności w opanowaniu samolotu w locie precyzyjnym. Wiele wykonanych próbnych lotów doprowadziło do wyłonienia dwóch pilotów faworytów. Miło mi poinformować że są to piloci o nickach- Rpinek,Hunter. Panowie nie są jeszcze na stałe wcieleni do zespołu, na razie uczestniczą w treningach i jeśli wytrzymają dostaną swoje służbowe samoloty. Nadal nasz Team jest otwarty dla chętnych. Zapraszamy.

p.s.

> Rozpoczęto prace nad nowym filmem jeśli ktoś ma pomysł z jakim podkładem muzycznym ma być nowa produkcja oraz pomysł na scenariusz filmu zapraszam do wypowiedzi w Księdze Gości!!

Noe

6 maja 2005

Wszystkie filmy w dziale pliki są już ponownie dostępne. Niedługo dojdzie nowa porcja zdjęć z treningów.

Josiv

4 maja 2005:

Dodaliśmy zmodyfikowane malowanie P40 zgodne z aktualnym stanem osobowym i numerami w skrzydłach. W dziale pliki wszystkie elementy do ściągania są juz w przystępnym formacie zip. Niestety drugi film "what a feeling" oraz zapowiedz trzeciego filmu są czasowo nie dostępne.

Josiv

21 kwietnia 2005:

Strona została przebudowana, w dziale pliki zostały dodane linki do wszystkich filmów z pata (nadal czekamy na trzeci film), plus na początek jeden track z gry. Niedługo zostaną dodane nowe screenshoty. Dział linków rozrósł się do niebotycznych rozmiarów, warto zajrzeć.
Za długie czasy ładowania strony winne są niestety serwery neostrady.

PAT wznowił rekrutację, chiałbyś latać razem z nami?
Więcej na podstronie "o zespole".

Josiv

19 marca 2005:

Pare dni temu odbyło się walne zgromadzenie latajacych, członkow zespolu. Ustalono zmiany personalne, usunięto wszystkich nie aktywnych pilotów, paru zawieszono. Plan rozwoju grupy został nakreślony. Terminy treningów ustalone na poniedziałek 21-23 oraz środa 20-22. Chętnych widzów zapraszamy na forum www.il2forum.prv.pl po szczegóły. Ponad to prace nad przebudową serwisu zostały rozpoczęte.

Josiv

-Tag