Aktulaności z 2006r

12 Grudzień 2006

Pokaz zeposłu został przełożony na inny termin, odbędzie się w drugą bądź trzecią sobotę nowego roku, lokalizacja nie ulega zmianie czyli Warszawa -Domy towarowe centrum - Empik.
Więcej szczegółów mam nadzieję podamy w nowym roku. Przygotowaliśmy specjalny program na pokaz który powinień zaciekawić widzów.
Wychodząc na przeciw prośbom, w dziale zdjęcia wstawiliśmy pokaźną ilość zdjęć z części trenowanych przez nas fiur, zabraszam do oglądania.

Korzystając z okazji: Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Dosiego roku! Od całego zepołu

 

11 listopad 2006

Początek sezonu treningów rozpoczęliśmy płynnie i energicznie. Intensywnie trenujemy przed planowanym pokazem na początku grudnia w centrum Warszawy, więcej na ten temat w następnej aktualizacji, na pewno przed końcem tego miesiąca :).
W zespole jak zwykle nastąpiły ruchy personalne, opuścił nas Vins oraz Rogal. Do aktywnej koordynacji naziemnej powrócił dziadek Kos. Na stałe przyjęliśmy do zespołu nowego pilota Bosch'a.

  Nowości na stronie: mamy nową własną domenę! Przy której zostaniemy na stałe.

 

www.eagles.pl

 

Poza tym, kolejna duża porcja zdjęć Orlików w akcji, kilka zdjęć z mistrzostw AWAC2006.
W linkach nowe odnośniki m.in. do zespołu Blue Eagles. W plikach piękna tapeta lotnicza RashbaNora.
  Polecam odnośnik do naszego dysku sieciowego BOX, w którym uaktualniana zawartość przydatnych narzędzi do symulatorów oraz konfiguracji sprzętu, gotowa do ściągnięcia. Link z lewej strony pod menu lub w dziale pliki/inne.

Josiv

06 sierpnień 2006

Wakacje w środku i wreszcie najwyższy czas na uaktualnienie. Zespół jest na przerwie wakacyjnej praktycznie od połowy czerwca, przewidywane wznowienie lotów na początku października.
Z powodu groźnego wypadku lidera zeposłu "Orlik" por.pil Dariusza Stachurskiego, nasze spotaknie z orlikami nie odbyło się :(, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!
Należy się pare słów komentaża na temat wpisu do angielskiej księgi gości; zdaje się żę prezentujemy się na tyle dobrze iż zagraniczni goście biorą nas za prawdziwy zepół akrobacyjny i proponują wyjazdy, niestety z przykrością odmówiliśmy i skierowaliśmy do orlików :).
Jescze przez następny tydzień w Radomiu odbywają się Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej, Polska reprezentowana jest przez silny zespół, trzymamy za nich kciuki. Prawdopodobnie nasz wysłannik będzie tam na finale. Szczególnie, że na koniec zapowiadane są pokazy "Biało-czernych Iskier" i ..."Orlików" :D.
Na stronie zapraszam do nowości: zdjęć naszych pilotów w dziale zdjęcia/zloty, świeżych screenshotów, w dziale pliki dodaliśmy przydatne programiki oraz paczki do szybkiego paczowania gry, standardowo cała strona otrzymała masę porawek.

Robert 'Graf' Krzesiak 1973 - 2006 [']
Z przykrością informuje iż mój wielo letni przyjaciel, virtualny pilot, autor strony KG200, świetny grafik, nietuzinkowy człowiek - odszedł od nas, osierocając dwójkę dzieci.
Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny.
Spoczywaj w spokoju...

Josiv

23 kwiecień 2006

Prawie jak z precyzją szwajcarskiego zegarka, z miesięcznym poślizgiem garść uaktualnień.
W ostatnim miesiącu zaszły zmiany personalne. Do zespołu dołączył Miron na razie na okres próbny, Hunter i Vins zostali etatowymi prowadzącymi. Od zespołu odszedł nasz koordynator naziemny -Kos, oraz usunięty Dark. Role Kos'a jako architekta pokazu przejął Vins, który z nowym zapałem tworzy kolejny fascynujący program oparty na bardziej technicznym powtarzalnym podejściu.
Treningi w ciągu ostatniego miesiąca są luźniejsze z powodu nowego potomka lidera (gratulacje!) czy obrony pracy dyplomowej i początku sezonu szybowcowego co ma znaczenie dla części pilotów, jednak nie oznacza to zawieszenia treningów.
Na stronie dodaliśmy nowe zdjęcia zepołu "Orlik", parę screnshotów z naszych treningów. Dział linki przeszedł przez wiosenne porządki i został powiększony o dwa nowe PAT'owskie bannery autorstwa Schmeissera (dziękujemy).
Josiv

22 luty 2006

Z precyzją szwajcarskiego zegarka powracamy, tym razem mamy dla Was dość dużo nowości.
Nasz zespół nawiązał współpracę (bardziej bym powiedział dość bliską znajomość niż współprace) z akrobacyjnym zespołem "ORLIK" z Radomia! Dużo możemy się od nich nauczyć ale trzeba dodać że pewnie i oni od Nas. Wszyscy znają bardzo dobrze tą grupę choćby z pokazów w Radomiu czy Góraszce. Światowej sławy team nawiązał dialog z jakimiś tam chłopkami z netu i to w temacie lotów...? wydawać mogłoby się że jest to trochę dziwne ale prawdziwe, chłopakom z Orlika podobają się nasze wyczyny i postanowili poświęcić nam trochę czasu. Chciałbym Was zachęcić do poświęcenia czasu w weekend 25-26 luty na obejrzenie cyklu programów na kanale Discovery gdzie będziemy mogli zobaczyć w akcji całą grupę "ORLIK".

Miło nam poinformować że w wyniku tej współpracy na naszej stronie powstał dział wyłącznie poświęcony Grupie "Orlik". Zawiera na razie historię zespołu napisaną przez por. pil. Dariusza Stachurskiego - Lidera zespołu oraz zdjęcia które nigdzie jak dotąd nie były publikowane. Dział będzie rozbudowywany o kolejne materiały ale tego co to będą za materiały nie zdradzę - Zapraszamy.

Pojawił się też nowy film autorstwa naszego kolegi Rogala. Film ciekawy bo z pozycji pilota, polecam pobrać z działu pliki. Są to początki kariery Rogala w kinematografii i trzeba mu przyznać że nawet mu to wychodzi- Brawo.

Noe

22 styczeń 2006

Po miesiącu lenistwa czas na kolejne nowości i zmiany. Tradycyjnie już w dziale zdjęcia prezentujemy kolejne rozszeżenie galerii o ujęcia z kabiny mustanga oraz trening na naszym polskim myśliwcu P11c, z paroma klimatycznymy zdjęciami. W odpowiedzi na ogólne zaporzebowanie powstał niewielki poddział "Materiały szkoleniowe" zlokalizowany w dziale "O zespole".  Narazie jest tam jedna niewielka instrukcja od Vinsa. Mamy nadzieję, że niedługo dojdą tam dodatkowe materiały.
Tak jak zapowiadaliśmy ostatnim razem w dziale pliki zamieszamy track do odtworzenia w grze z treningu na 9 pilotów. Zapraszam do oglądania.
Specjalnie dla nas na stronie France-sim został stowrzona kategoria w linkach zespoły akrobacyjne, za co dziękujemy (strona po francusku).

Dochodzą nas bardzo niepokojące słuchy, iż Dowództwo Polskich Sił Powietrznych chce uziemić zespół akrobatyczny "Orlik" na cały rok. Jeżeli jest to prawdą czujemy się bardzo zaniepokojeni i wzburzeni, ponieważ jest to niesamowity zespół pilotów o najwyższych kwalifikacjach, pięknie reprezentujący Polskę na światowych pokazach oraz promujący w Polsce lotnictwo oraz siły powietrzne. W połączeniu z planowanym faktem rozwiązania zespołu iskry (z powodu wieku samolotów) spowoduje to że Polska zostanie bez żadnego oficjalnego zespołu akrobacyjnego. Mamy nadzieję że w przyszłości Polska będzie posiadać nadal dwa zespoły akrobacyjne, iskry (na nowych samolotach, czego im serdecznie życzymy) oraz Orliki (niedościgniony wzór dla nas). Apelujemy do dowództwa o utrzymanie działania zespołu Orlik. PAT

Josiv

-Tag