Aktulaności z 2007r

16 Listopad 2007

Sezon rozpoczynamy z poślizgiem spowodowanym brakiem wolnego czasu i chwilową dezorganizacją. Wielu z nas ma także sprawy rodzinne, zawodowe, co niestety bardzo często wyklucza udział we wspólnych lotach. Jest to jednak garstka, reszta to ci pragnący latać zespołowo i jednocześnie mający takie możliwości, przystępują do kolejnego sezonu. Niestety brakuje nam kilku osób, aby stworzyć nowe układy i formacje, dlatego też postanowiliśmy zorganizować wielką rekrutację do PATa.

Zmieniły się nieco warunki rekrutacji. Wyszliśmy naprzeciw głosom z forum i zmniejszyliśmy granicę wieku do 17 lat. Obecnie większą uwagę będziemy przykładać do umiejętności oraz ogólnej wiedzy lotniczej (obycia z tematem) niż do wieku, chcemy wyłowić prawdziwych i w y t r w a ł y c h pasjonatów.
Poszukujemy więc ludzi pomysłowych i ambitnych, którzy wprowadzą nieco świeżości do wspólnego latania. Jeżeli wirtualne niebo jest dla Ciebie środowiskiem, w którym lubisz spędzać czas i czerpiesz z tego przyjemność, zgłoś się do nas! Nie masz nic do stracenia! Jeżeli się nie uda to będziesz miał przynajmniej okazję sprawdzić swoje umiejętności. Natomiast jeżeli okażesz się dobrym w tym co robisz i czym się zajmujemy to czeka Cię unikalna zabawa, wspólne pokazy, mnóstwo emocji, których nigdy nie zapomnisz! :)
Aby przystąpić do rekrutacji, zgłoś się do jednego z naszych pilotów prowadzących nabór - Huntera lub Boscha i umów się na lot próbny. Serdecznie zapraszamy!!! Dział rekrutacji.

2 Wrzesień 2007

Pokaz zespołu "Żelazny" na AirRadom 2007 miał niestety najczarniejszy z możliwych scenariuszy, w czasie wykonywania niebezpieczniej mijanki trzech samolotów doszło do zderzenia, na miejscu polegli ppłk rez. mgr inż. pil. Lech Marchelewski oraz inż. Piotr Banachowicz.
Tym różni się lotnictwo wirtualne od prawdziwego i dlatego tylko najbardziej doświadczeni piloci świadomi ryzyka podejmują to wyzwanie godne szacunku. Składamy wyrazy współczucia rodzinie oraz łączymy sie w bólu...

27 Sierpień 2007

W imieniu własnym i reszty zespołu PAT "eagles" niestety muszę poinformować iż nie wystąpimy na AIRSHOW w Radomiu.
Przygotowywaliśmy się ciężko do tego występu i liczyliśmy na niego, jednak beznadziejna postawa organizatorów i bałagan uniemożliwiły nam to.
Dodatkowo jeszcze braki osobowe spowodowane powołaniem w trybie natychmiastowym jednego z naszych pilotów w zeszłym tygodniu w szeregi Sił Lotnictwa Wojskowego.
Przepraszamy....

Josiv

28 Lipiec 2007

Wykorzystując kolejny deszcz, czas na relację z pierwszego publicznego pokazu zespołu, całość pięknie opisana w relacji dziadka Kosa, dodatkowo w galerii cały pakiet zdjęć w imprezy. Całość była wyjątkowo udana, nazbieraliśmy wiele doświadczeń szczególnie po spotkaniach z pilotami zespołu Orlik!

Mało tego, may nowy film! Autor Romus połączył nasze latanie wirtualne z ujęć kamery z pokazu publicznego, film można podziwiać w wyższej rozdzielczości tutaj (68 MB) albo z YouTube.

Na koniec skan naszego listu, wydrukowanego w Skrzydlatej Polsce, uzupełniającego do artykułu o zespole z poprzedniego numeru.
Pozostaje się pożegnać, do zobaczenia na AIRSHOW 2007 w Radomiu! :D

11 Czerwiec 2007

plakatWreszcie pierwszy prawdziwy pokaz zespołu PAT na żywo dla publiczności, w dodatku dwu dniowy połączony z spotkaniem zespołu "Orlik", ta atrakcja czeka na gości pikniku rodzinno-lotniczego na lotnisku cywilno-wojskowym w Radomiu w dniach 16-17 czerwca. Zapraszamy!

  Nowości na stronie: pięknie narysowany (w systemie aresti) program indywidualny Pita, aktualizacja tabeli pilotów, nowy widget box w dziale pliki, oraz skan artykułu o PAT z majowej skrzydlatej polski.

 

 

 

 

5 Maj 2007

Tak! Arytkuł o naszym zespole ukazał się w majowej Skrzydlatej Polsce! Za publikację dziękujemy skrzydlatej, Mariuszowi Adamskiemu (przy okazji zachęcając do kupienia jego nowego albumu z zdjęciami air2air.net), Marcinowi 'Schmeisser' Michalczykowi (Marek- to chochlik drukarski) za napisanie tekstu.
Mamy nadzieję że dzięki tej publikacji więcej osbób ulegnie magii latania wirtualnego a w szczególności akrobacyjnego, zespołowi na pewno zafunduje zastrzyk enegii.
 
  Na stronie w dziale linki odnośnik do świeżego "suszarkowego" polskiego wirtualnego zepołu akrobacyjnego APA SQ. W materiałach szkoleniowych kolejna prezentacja, tym razem krąg lotniskowy. Na koniec: pozdrawiamy naszego zepołowego maturzystę niech złamie pióro.

Josiv

9 Kwiecień 2007

Kolejne święta i można znaleźć czas na aktualizację. Na początek zmiany organizacyjne w zepole, uaktualniona numeracja oraz ułożenie pilotów w formacjach. Główne prowadzenie przejął już oficjalnie Hunter, z różnych błahych powodów ;) jak matura, własna firma, inne problemy cześć pilotów musiała czasowo zawiesić swoje latanie. W zespole mamy nowego już doświadczonego pilota PIT'a witamy!
Nowości na stronie: pewniejszy serwer, teraz już nie będziemy znikać i zawsze będziemy pod

www.eagles.pl.

Oczywiście nowa porcja zdjęć u Orlików, w galerii naszych treningów
oraz prezentacja starego pokazu w postaci playera flashowego, w przyszłości pojawi się w tej formie również aktualny pokaz.

Josiv

21 Styczeń 2007

Pojawiło się wiele pytań od Was "kiedy odbędzie się pokaz w empiku?", cieszy nas tak duże zainteresowanie naszym teamem. Termin pokazu był wielokrotnie przekładany przez człowieka Empiku. Po kolejnej próbie przełożenia terminu pokazu postanowiliśmy zrezygnować z show jaki mieliśmy dać w Empiku. Brak poważnego podejścia przez Empik zmusił nas do takiej decyzji. Jeśli pojawi się kolejna propozycja udziału w pokazie przyjmiemy ją ale już na naszych warunkach. Wszystkich których zawiedliśmy przepraszamy.
W przygotowania tego pokazy zespół włożył bardzo dużo pracy i mamy nadzieję że uda nam się pokazać w końcu publicznie , może na AIR SHOW Radom 2007...???
Trenujemy kolejne pokazy coraz trudniejsze i bardziej zaawansowane technicznie. Szkoda że nie mamy kogoś kto maiłby na tyle zapału i chęci aby poskładać materiały z treningów w kolejny film, na pewno jest on przez Was bardzo oczekiwany.Powstało trochę materiału filmowego który może uda nam się niebawem opublikować.
Na stronie aktualizacji galerii zeposłu Orlików, z nową porcją zdjęć.

Noe

-Tag