Aktulaności z 2008r

20 Grudnia 2008

Święta za pasem dużo czasu wolnego, który można spożytkować np na przepisanie strony, odświeżenie i migrację na coś bardziej dynamicznego z perspektywą rozwoju, ponieważ tego nam potrzeba co nie ulega wątpliwości, praca rozpoczęta, przewidywany koniec....Styczeń 2009.  Spodziewajcie się czegoś dużego a później jak dobrze pójdzie to też ciekawego i wartego powrotów.

 

3 Sierpnia 2008

Po długiej przerwie jaka była spowodowana małym zamieszaniem z serwerem i administrowaniem strony, powracamy do was z garścią informacji odnośnie zespołu. W czerwcu zamknęliśmy sezon i obecnie mamy przerwę wakacyjną w trenowaniu. Nowy sezon planujemy rozpocząć w połowie września. Obecnie przygotowujemy nowy układ figur oraz zajmujemy się sprawami technicznymi które odwlekaliśmy z powodu braku czasu. Zespół od najbliższego sezonu zacznie latać, prawdopodobnie oficjalnie na zmodowanej wersji iła 4.08.
Mamy wiele propozycji od kolegów z wirtualnych zespołów spoza naszego kraju, aby zorganizować wspólne loty na wirtualnym niebie. Jest to temat trudny ale może dojdzie do takiego wydarzenia.Będzie to imponująco wyglądać, na niebie nad naszym wirtualnym lotniskiem pojawi się w formacji nie kilka samolotów ale kilkanaście. Aby to umożliwić pracujemy też nad uruchomieniem serwera na HL, przeznaczonego dla zespołów akrobacyjnych i pilotów.
Ciekawą informacją jest też fakt że niebawem będziecie mogli podziwiać zespół z nowym znakiem rozpoznawczym ale to na razie tylko mały wyciek, gdyż do ukończenia prac jeszcze trochę zostało. Oczywiście zespół jest otwarty na nowe osoby które chciałyby do Nas dołączyć, wystarczy skontaktować się z nami. Zapraszamy. To tyle mam nadzieję że będziecie teraz czytać i oglądać nowości na naszym portalu częściej i bardziej regularnie. Pozdrawiamy naszych wszystkich fanów.

-Tag