Wiosenne nowości

    Miło mi powitać naszych fanów. Wiemy że jest was sporo i choć może się Wam wydaje że o was nie wiemy to się grubo mylicie. Wiemy że odwiedzacie nasza stronę regularnie w oczekiwaniu na kolejne newsy lub media. Byłoby nam o wiele łatwiej gdybyście czasem wyrazili swoje opinie, przemyślenia, pomysły czy pytania. Możecie to robić !!! każdy news można komentować, prowadzić dyskusję.
Trzeba tylko wejść w newsa i do pracy.
Naszą stronę odwiedzają również piloci prawdziwego zespołu Orlik więc można i z nimi po dyskutować. 

 

 Chcielibyśmy wam przedstawić kolejną produkcję Wideo (też w dalszej części tego newsa \/). Jest to krótki film pokazujący co robiliśmy przez ostatnie 6 miesięcy. Jest to tylko wycinek naszej pracy. Film jest filmem dość krótkim a to dlatego że ma służyć jako nasza reklamowa wizytówka. Mam nadzieje że Wam się spodoba, jest mocny agresywny i bardzo trudny w montażu także będzie miło usłyszeć konstruktywną krytykę na temat materiału.

 

 Zespól czynnie trenuje dwa razy w tygodniu. Obecnie w składzie cztero-osobowym. Planujemy wystąpić w tym roku na między narodowym show VFAT (Virtual Festival of Aerobatic Teams).
Może uda nam się też zorganizować pokaz na żywo ale to za wcześnie o tym pisać i się chwalić. Na pewno będziemy informować co i jak w najbliższej przyszłości.

 

Staramy się uruchomić podgląd na żywo z naszych treningów zwany  live. Dostępny w dziale filmy. Będziemy informować o sesjach treningowych które odbędą się z transmisją LIVE.

 

Pozdrowienia dla Was

 
 

-Tag