Zlot Pilotów P.A.T i "Orlik"

Tak mili państwo zlot się odbył. Po długim czasie oczekiwania doszło wreszcie do spotkania.

Radom 03.01.2009 godzina 17.00 bar na lotnisku w Radomiu "Avion" Miejsce świetne gdyż jest to bar utrzymany w klimacie lotnictwa (modele wiszące, plakaty i inne różne gadżety związane z lotnictwem). Stawili się prawie wszyscy piloci P.A.T. oraz zaproszeni goście, piloci zespołu akrobacyjnego "Orlik" z Radomia.

Podczas imprezy miało miejsce również oficjalne przekazanie nagrody głównej zwycięzcy II Turnieju Pilotów organizowanego przez Kosa. Gratulujemy Harry!!

 

Jeszcze większą radością dla nas jako teamu jest fakt że nagrodę zdobył nasz pilot, nasz wychowanek, przyjaciel.

 Niebawem pojawi się więcej fotek w galerii z tego wydarzenia.


Cieszymy się że Nasza strona zmieniła oblicze jest teraz bardziej funkcjonalna zarówno dla nas jak i dla Was drodzy czytelnicy i wirtualni piloci. Teraz i Wy będziecie mogli uczestniczyć w bardziej aktywny sposób w życiu naszego portalu.

Pozdrawiamy

-Tag

Wychowanek?

Harry waszym wychowankiem :D?. Jak on latał na wirtualnym niebie to jeszcze nikt nie myślał o PAT przez co najmniej 2 lata :P. I dlatego jest taki dobry. Gratulacje dla Niego.
btw. jak możecie, to napiszcie kto zacz na zdjęciu.

Portret użytkownika Josiv

Wychowanek

Nie w sensie że nauczyliśmy go latać, z założenia przyjmujemy tylko umiejących latać w iłka. Jednak Przez 5 lat spędziliśmy razem wieleeee godzin a przez ten czas wyrósł razem z nami, starszymi prykami :)

Od lewej: ktp. pil. Dariusz Stachurski, Josiv, kpt. pil. Krzysztof Kidacki, Romus, Kos, Miron, Boczek, Harry, Pit, Zefir, Vit.