PAT

Grupa wirtualnej akrobacji PAT

 

Z początkiem października zespół zaczął treningi i to bez patyczkowania się z dużą intensywnością.  Po doszlifowaniu aktualny program prezentuje się bardzo efektownie i co ważne bez zbędnych przerw.

Mamy zaszczyt zaprosić na pierwsze zawody na celność lądowania w IL2 + pokaz PAT!, organizowane przez kolegów z serwisu www.sturmovik.pl na ich stronie więcej szczegółów.

 

zawody

 

 

Na koniec pokazów wystąpi ... a jak :) zespół PAT

Pierwszy dzień zawodów 30 października, finał oraz pokazy odbędą się 31 października od godziny 18.

Transmisja przez sieć będzie się odbywać na naszym kanale USTREAM w dziale filmy>na żywo

ZAPRASZAMY

-Tag

Ustream:

http://www.ustream.tv/user/PAT_Noe/videos

 

Pokazy Online na koniec pierwszych zawodów na celność lądowania w IL2 30.10.2010

 

Livestream:


-Tag

    Miło mi powitać naszych fanów. Wiemy że jest was sporo i choć może się Wam wydaje że o was nie wiemy to się grubo mylicie. Wiemy że odwiedzacie nasza stronę regularnie w oczekiwaniu na kolejne newsy lub media. Byłoby nam o wiele łatwiej gdybyście czasem wyrazili swoje opinie, przemyślenia, pomysły czy pytania. Możecie to robić !!! każdy news można komentować, prowadzić dyskusję.
Trzeba tylko wejść w newsa i do pracy.
Naszą stronę odwiedzają również piloci prawdziwego zespołu Orlik więc można i z nimi po dyskutować. 

 

 Chcielibyśmy wam przedstawić kolejną produkcję Wideo (też w dalszej części tego newsa \/). Jest to krótki film pokazujący co robiliśmy przez ostatnie 6 miesięcy. Jest to tylko wycinek naszej pracy. Film jest filmem dość krótkim a to dlatego że ma służyć jako nasza reklamowa wizytówka. Mam nadzieje że Wam się spodoba, jest mocny agresywny i bardzo trudny w montażu także będzie miło usłyszeć konstruktywną krytykę na temat materiału.

 

 Zespól czynnie trenuje dwa razy w tygodniu. Obecnie w składzie cztero-osobowym. Planujemy wystąpić w tym roku na między narodowym show VFAT (Virtual Festival of Aerobatic Teams).
Może uda nam się też zorganizować pokaz na żywo ale to za wcześnie o tym pisać i się chwalić. Na pewno będziemy informować co i jak w najbliższej przyszłości.

 

Staramy się uruchomić podgląd na żywo z naszych treningów zwany  live. Dostępny w dziale filmy. Będziemy informować o sesjach treningowych które odbędą się z transmisją LIVE.

 

Pozdrowienia dla Was

 
-Tag

http://www.ustream.tv/channel/pat-eagles

Na drugiej stronie Livestream

-Tag

Oto jest, najnowszy dodatek do symulator serii IL2, polskiego autorstwa Loku oraz Zefir, model naszego jednych z najlepszych samolotów sportowych międzywojennej europy RWD-10. Bardzo wdzięczny samolot, z dużym potencjałem akrobacyjnym. Mieliśmy okazje go testowac jako pierwsi przed premierą, podziwiać jego piękno i zwrotność.  

Jak dostać i zaintalować model znajdziecie na forum.

 

Z tej okazji nasz dowódca Noe przygotował promocyjne wideo samolotu i zespołu, z archiwalnymi wstawkami z przed ponad 70 lat oraz nastrojową muzyką, w dziale FILMY, dostępny tez do bezpośredniego pobrania (mp4 720p) w dziale PLIKI

 

To nie wszystko, nie może być inaczej, kolejna galeria owczywiście...RWD-10, z czasem będzie rozrastać się o nowe zdjęcia, zapraszam bo model naprawde jest piękny.

 

-Tag
Salute!
 
 Już jutro czyli 1 paźdźiernika Polish Aerobatic Team "Eagles" rozpoczyna treningi, i przygotowania, do nowego sezonu 2009/2010.
 
Pełni chęci i zapału przystępujemy do cieżkich treningów których efekty pragniemy w niedługim czasie zaprezentować.
Dodatkowo motywuje nas fakt iż jeden z naszych Iłkowych kolegów, Loku sprezentował nam nowy samolot RWD-10, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni.
Cały czas też, jesteśmy otwarci na osoby chętne do przystąpięnia do zespołu, zapraszamy.
 
 
 
Z Lotniczym Pozdrowieniem Polish Aerobatic Team "Eagles"
 

 

-Tag

Dział orlików otrzymał lekkie odświeżenie.
Z pierwszej ręki  aktualny skład latających na pokazy pilotów oraz planowana lista występów na ten rok.

W kwestii zespołu PAT na początku miesiąca rozpoczęliśmy tradycyjną przerwę wakacyjną, potrwa do końca wakacji.

-Tag
Subskrybuje zawartość